وب سایت روستای ایور tag:http://eivar.ir 2020-07-09T18:57:54+01:00 mihanblog.com لغو مراسمات عروسی و عزا در کوهسرخ 2020-07-09T14:17:31+01:00 2020-07-09T14:17:31+01:00 tag:http://eivar.ir/post/91 سید ابوالحسن حسینی ایوری  فرماندار کوهسرخ خبر داد؛ لغو مراسمات عروسی و عزا در کوهسرخ / نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در بازار تشدید شود.رمضانی با بیان اینکه تشدید نظارت ها بر رعایت پروتکل های بهداشتی در بازار باید تشدید شود، گفت: برگزاری مراسم عروسی و ترحیم تا اطلاع ثانوی در شهرستان کوهسرخ لغو است و به هیچ عنوان مجوز برگزاری مراسمات در حال حاضر صادر نخواهد شد.به گزارش یار خراسانی، رضا رمضانی، فرماندار کوهسرخ صبح امروز در نشست ستاد پیشگیری و مبارزه کرونا این شهرستان که با حضور اعضا در فرمانداری برگزار شد  فرماندار کوهسرخ خبر داد؛

لغو مراسمات عروسی و عزا در کوهسرخ / نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در بازار تشدید شود.

رمضانی با بیان اینکه تشدید نظارت ها بر رعایت پروتکل های بهداشتی در بازار باید تشدید شود، گفت: برگزاری مراسم عروسی و ترحیم تا اطلاع ثانوی در شهرستان کوهسرخ لغو است و به هیچ عنوان مجوز برگزاری مراسمات در حال حاضر صادر نخواهد شد.

به گزارش یار خراسانی، رضا رمضانی، فرماندار کوهسرخ صبح امروز در نشست ستاد پیشگیری و مبارزه کرونا این شهرستان که با حضور اعضا در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: کمیته های روستایی برای اجرای مصوبات ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای شهرستان تشکیل شود.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم عروسی و ترحیم تا اطلاع ثانوی در شهرستان کوهسرخ لغو است و به هیچ عنوان مجوز برگزاری مراسمات در حال حاضر صادر نخواهد شد.

فرماندار کوهسرخ ضمن تاکید بر مدیریت آرامستان ها، تصریح کرد: مطمئناً رفتگان ما روحشان شاد نخواهد شد که به واسطه حضور بر سر مزار آنها و در پی رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی به کرونا مبتلا شوند.

وی با اشاره به اینکه بازدیدهای مشترک باید در دستور کار قرار گیرد، اذعان کرد: مساجد شهرستان حتی در روستاها هم پروتکل های بهداشتی را به بهترین شکل رعایت می کنند ولی نظارت بر بازار به صفر رسیده و تشدید نظارت ها بر بازار باید تشدید شود.

رمضانی همچنین در ادامه عنوان کرد: نحوه استفاده صحیح از ماسک را در فضای مجازی آموزش داده شود و همچنین به سمت و سوی تقویت مراکز تولید و توزیع ماسک حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه پاسخگویی به ارباب رجوع باید در دستور کار تمام مدیران قرار گیرد، تشریح کرد: هیچ ارباب رجوع و کارمندی بدون ماسک نباید در ادارات شهرستان حضور پیدا کنند ولی شأن و شخصیت ارباب رجوع در این زمینه حفظ شود.

کاشمر از شهرستان پیشتاز در نمونه برداری از بیماران مشکوک است

محمد جواد یزدانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر در این نشست با بیان اینکه رعایت بهداشت تنها راه مقابله و پیشگیری کرونا است، اظهار داشت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی، بهداشت فردی و نمونه برداری از افراد مشکوک نیز از جمله راه های کنترل و مبارزه با بیماری کرونا است.

وی با تاکید بر اینکه استفاده از ماسک یکی از ارکان کنترل بیماری کرونا است و با زدن ماسک می توان تا ۸۵ درصد بیماری را کنترل کرد، افزود: ستاد ملی کرونا از ۱۵ تیرماه اجباری بودن استفاده از ماسک را در ادارات تصویب کرده است و در ادارات نیز این مسئله باید به مردم و همچنین کارمندان ادارات اطلاع رسانی لازم صورت گیرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با اشاره به اینکه کاشمر یکی از شهرستان های پیشرو در نمونه برداری از بیماران مشکوک است، تصریح کرد: تا به امروز بالغ بر ۱۷۰۰ نمونه به استان ارسال شده است و در جهت شناسایی مبتلایان خاموش موثر خواهد بود.

وی همچنین در ادامه اذعان کرد: کرونا تا مدت زیادی مهمان خواهد بود و قرار نیست همه فعالیت های اقتصادی به دلیل وجود کرونا تعطیل شود بلکه باید با مدیریت هوشمند و رعایت پروتکل های بهداشتی به فعالیت ادامه دهیم.
منبع: یارخراسانی

 رسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:]]>
سخنان مسئول مرکز بهداشت ایور در رابطه با کرونا 2020-07-09T07:53:24+01:00 2020-07-09T07:53:24+01:00 tag:http://eivar.ir/post/90 سید ابوالحسن حسینی ایوری  نکته قابل توجه   سخنان دکتر حسینی  مسئول مرکز بهداشت روستای ایور:با سلام و احترام و عرض ادب خدمت مردم شریف روستای ایور از شما خواهشمندم بیماری را جدی بگیرید و به توصیه های بهداشتی حتما عمل کنید ، متاسفانه تعدادی از اهالی روستا گرفتار این بیماری میباشند که هم اکنون تحت نظر و مراقبت هستند ولی با توجه به اینکه تعداد بسیاری از روستاییان محترم هم اکنون ناقل بیماری هستند بدون اینکه علامتی داشته باشند و یا  خودشان خبر داشته باشند میتوانند بیماری را به بقیه افراد ان
 نکته قابل توجه  
 سخنان دکتر حسینی  مسئول مرکز بهداشت روستای ایور:

با سلام و احترام و عرض ادب خدمت مردم شریف روستای ایور 
از شما خواهشمندم بیماری را جدی بگیرید و به توصیه های بهداشتی حتما عمل کنید ، متاسفانه تعدادی از اهالی روستا گرفتار این بیماری میباشند که هم اکنون تحت نظر و مراقبت هستند ولی با توجه به اینکه تعداد بسیاری از روستاییان محترم هم اکنون ناقل بیماری هستند بدون اینکه علامتی داشته باشند و یا  خودشان خبر داشته باشند میتوانند بیماری را به بقیه افراد انتقال بدهند ، خواهش من به عنوان پزشک مرکز و مسئول سلامتی شما عزیزان این است که :

۱- به هیچ عنوان از خانه خود بدون ماسک خارج نشوید . 
۲- حتما بهداشت دست و شست و شو با آب و صابون را به صورت مکرر در طول روز انجام بدهید .
۳- از هرگونه تجمع چه در داخل روستا و چه در منازل خود حتما جلوگیری بفرمایید .
۴- برگزاری مراسم عروسی و عزا و هرگونه مراسمی که باعث تجمع چه در فضای باز و چه در فضای بسته میشود مطلقا ممنوع میباشد .
۵- تمامی کارکنان اصناف مختلف و مغازه داران عزیز ملزم به استفاده از ماسک در محل کار خود میباشند و حتما از ارائه خدمت به مشتریان بدون ماسک خودداری بفرمایند .
۶- ورود هر گونه دستفروش و دوره گرد تا اطلاع ثانوی به داخل روستا ممنوع است و جهت مشاهده خواهشمندم مراتب را سریعا به دهیاری و مرکز بهداشت کزارش بدهید تا برخورد لازم صورت بگیرد . 
۷ - در وسیله حمل و نقل عمومی روستا هم برای خود راننده و هم برای مسافران عزیز داشتن ماسک اجباری است .
۸- ورود بیماران در خانه های بهداشت و مرکز بهداشت بدون ماسک ممنوع میباشد .
با توجه به اینکه سازمان جهانی بهداشت امروز رسما اعلام کرد که انتشار ویروس در هوا به صورت قطرات بسیار ریزی است که حدودا ۲۴ ساعت داخل هوا پراکنده است بنابراین رعایت نکات فوق برای سلامتی شما عزیزان الزامی است و امید است که با هم دلی و همت و پشتکار و حمایت از یکدیگر و در کنار هم بودن بتوانیم زنجیر انتقال ویروس در روستا را مهار کرده و با کمک همه ی شما روستاییان فهیم و زحمتکش و همچنین شورای محترم و دهیار دلسوز در آینده نزدیک دوباره روستایی پاک و عاری از ویروس داشته باشیم .

در پایان لازم به ذکر است گفتن اسامی مبتلایان هیچ کمکی به شما عزیزان نخواهد کرد و دلیل این امر این است که تعداد افراد ناقل بدون علامت در داخل روستا بسیار زیاد است که همین افراد مخزن اصلی انتشار ویروس میباشند ، بنابراین بهترین کار در شرایط کنونی این است که هر کدام از ما تصور کنیم تمامی افراد اطراف ما مبتلای قطعی به بیماری کرونا میباشند و ما وظیفه داریم حفاظت شخصی از خودمان که شامل تمامی مواردی است که در بالا عرض کردم را به نحو احسن رعایت کنیم . همچنین لازم است به اطلاع شما عزیزان برسانم که متاسفانه هم اکنون فقط از بیماران خاصی که سن بالا و بیماری زمینه ای دارند تست کرونا گرفته میشود و از سایر بیماران مشکوک تست گرفته نمیشود و بدیهی است که به عنوان مثال امروز من حدود ۸ بیمار بسیار مشکوک ویزیت کردم که متاسفانه شرایط دادن تست را ندارند و ما برای ایشان توصیه های لازم را کرده و آنها را پیگیری روزانه میکنیم . پس بسیار بدیهی است که متاسفانه آمار واقعی مبتلایان به کرونا در داخل روستا بسیار بالاتر از چیزی است که تصور کنید و البته صد افسوس که تغداد ناقلین بدون علامت که قابلیت انتقال بیماری را دارند بسیار بسیار بیشتر .
تمام تلاش من و همکارانم این است که سلامتی را برای شما بزرگواران پر مهر فراهم آوریم و با انرژی بسیار بیشتر از گذشته در خدمت شما عزیزان هستیم و انتظار داریم شرایط بحرانی روستای عزیزمان را درک کرده و نهایت همکاری را با ما بفرمایید .


با آرزوی اینکه سلامتی و بهروزی قرین تک تک لحظه های زندگی شما بزرگواران باشد 
با احترام 
دکتر حسینی 
مسئول مرکز بهداشت روستای ایور

رسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:


]]>
جلسه دهیاری و شورا روستا با مرکز بهداشت 2020-07-09T07:48:16+01:00 2020-07-09T07:48:16+01:00 tag:http://eivar.ir/post/89 سید ابوالحسن حسینی ایوری جلسه دهیاری و شورای اسلامی ایور با حضور پزشک محترم روستا جناب آقای دکتر حسینی با موضوع اعلام وضعیت قرمز به جهت شیوع بیماری کرونا بین اهالی و پیگیری و رسیدگی به این موضوع روز چهارشنبه 18تیرماه 99 برگزار شد.از کلیه اهالی محترم تقاضا داریم موضوع را جدی گرفته و جهت حفظ سلامتی خود و اطرافیانتان قوانین و ضوابط بهداشتی را رعایت نماییداز تماس و رفت و آمدهای غیر ضروری خودداری کنید بدون ماسک از منزل خارج نشویددهیاری و شورای اسلامی روستای ایوررسانه ایور : اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی&nbspجلسه دهیاری و شورای اسلامی ایور با حضور پزشک محترم روستا جناب آقای دکتر حسینی 
با موضوع اعلام وضعیت قرمز به جهت شیوع بیماری کرونا بین اهالی و پیگیری و رسیدگی به این موضوع روز چهارشنبه 18تیرماه 99 برگزار شد.

از کلیه اهالی محترم تقاضا داریم موضوع را جدی گرفته و جهت حفظ سلامتی خود و اطرافیانتان قوانین و ضوابط بهداشتی را رعایت نمایید

از تماس و رفت و آمدهای غیر ضروری خودداری کنید
 بدون ماسک از منزل خارج نشوید

دهیاری و شورای اسلامی روستای ایوررسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:]]>
کاشت زعفران به روش نوین توسط کشاورز کوهسرخی + فیلم 2020-07-07T17:05:45+01:00 2020-07-07T17:05:45+01:00 tag:http://eivar.ir/post/88 سید ابوالحسن حسینی ایوری فیلم مربوط به پست قبل : کاشت زعفران به روش جدید در روستای ایوررسانه ایور : اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی از ۱۳۸۴کانال تلگرام :https://t.me/eivar_irاینستاگرام: https://www.instagram.com/eivar_irآپارات :https://www.aparat.com/eivar.irپایگاه اینترنتی اطلاع رسانی: www.eivar.irفیلم مربوط به پست قبل : کاشت زعفران به روش جدید در روستای ایوررسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:
]]>
کاشت زعفران به روش جدید در روستای ایور 2020-07-07T16:31:57+01:00 2020-07-07T16:31:57+01:00 tag:http://eivar.ir/post/87 سید ابوالحسن حسینی ایوری   کاشت زعفران به روش نوین توسط کشاورز کوهسرخی کاشت نوین پیاز زعفران توسط کشاورز کوهسرخی باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های کشاورزی شد. به گزارش رسانه ایور کاشت زعفران به روش نوین و ابداعی توسط رضا بهزادی کشاورز اهل روستای ایور شهرستان کوهسرخ باعث ایجاد کیفیت بیشتر در کاشت و محصول دهی و هزینه کمتر می شود. با این روش نیم هکتار  زمین قابل کشت پیاز زعفران در حدود 14  ساعت و در  فاصله های تقریبی 23  سانتیمتری کاشته می شود . همچنین در
 

کاشت زعفران به روش نوین توسط کشاورز کوهسرخی


کاشت نوین پیاز زعفران توسط کشاورز کوهسرخی باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های کشاورزی شد.

به گزارش رسانه ایور کاشت زعفران به روش نوین و ابداعی توسط رضا بهزادی کشاورز اهل روستای ایور شهرستان کوهسرخ باعث ایجاد کیفیت بیشتر در کاشت و محصول دهی و هزینه کمتر می شود.

با این روش نیم هکتار  زمین قابل کشت پیاز زعفران در حدود 14  ساعت و در  فاصله های تقریبی 23  سانتیمتری کاشته می شود .

همچنین در این روش هیچ گونه ضایعات وجود نداشته و همه پیازها بصورت دقیق در محل مورد نظر کشت شده و کمترین میزان تلفات پیاز را دارد.

گفتنی است برای انجام کشت  زعفران در این روش دو کارگر مورد نیاز می باشد.
رسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:
]]>
من ماسک میزنم 2020-07-06T10:02:39+01:00 2020-07-06T10:02:39+01:00 tag:http://eivar.ir/post/83 سید ابوالحسن حسینی ایوری من ماسک میزنم نقش خودم را در سلامت و زنده ماندن دیگران ایفا میکنم. یک ماسک کوچک یک پیام بزرگ دارد :  من مراقب تو هستم.رسانه ایور : اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی از ۱۳۸۴کانال تلگرام :https://t.me/eivar_irاینستاگرام: https://www.instagram.com/eivar_irآپارات :https://www.aparat.com/eivar.irپایگاه اینترنتی اطلاع رسانی: www.eivar.ir
من ماسک میزنم
 نقش خودم را در سلامت و زنده ماندن دیگران ایفا میکنم.

 یک ماسک کوچک یک پیام بزرگ دارد :  من مراقب تو هستم.
رسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:


]]>
دیدار اعضای شورای اسلامی و دهیاری روستای ایور با جناب آقای رمضانی 2020-07-05T05:42:38+01:00 2020-07-05T05:42:38+01:00 tag:http://eivar.ir/post/82 سید ابوالحسن حسینی ایوری دیدار  اعضای شورای اسلامی و دهیاری  روستای ایور با جناب آقای رمضانی  جهت عرض تبریک انتصاب شایسته ایشان به عنوان فرماندار شهرستان کوهسرخ شنبه 14 تیرماه 99رسانه ایور : اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی از ۱۳۸۴کانال تلگرام :https://t.me/eivar_irاینستاگرام: https://www.instagram.com/eivar_irآپارات :https://www.aparat.com/eivar.irپایگاه اینترنتی اطلاع رسانی: www.eivar.irدیدار  اعضای شورای اسلامی و دهیاری  روستای ایور با جناب آقای رمضانی

 جهت عرض تبریک انتصاب شایسته ایشان به عنوان فرماندار شهرستان کوهسرخ

شنبه 14 تیرماه 99رسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:


]]>
جلسه علنی و اضطراری دهیاری و اعضای شورای اسلامی ، 12 تیرماه 2020-07-03T06:57:49+01:00 2020-07-03T06:57:49+01:00 tag:http://eivar.ir/post/81 سید ابوالحسن حسینی ایوری جلسه علنی و اضطراری دهیاری و اعضای  شورای اسلامی با حضور روحانیت محترم و اعضای مرکز بهداشت ایور با موضوع  پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا در محل دفتر دهیاری و شورای اسلامی روستای ایور برگزار گردید.خلاصه جلسه :قابل توجه اهالی محترم :اطلاعیه و دستورالعمل جلسه علنی دهیاری و شورای اسلامی، روحانیت محترم و اعضای مرکز بهداشت در رابطه با پیشگیری و مقابله با موج جدید  کرونا * کلیه مراکز و اماکنی چون مساجد و تکایا ، اقامتگاه بومگردی  و...تعطیل می باشد همچنین مراسمی چون ترحیمجلسه علنی و اضطراری دهیاری و اعضای  شورای اسلامی با حضور روحانیت محترم و اعضای مرکز بهداشت ایور با موضوع  پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا در محل دفتر دهیاری و شورای اسلامی روستای ایور برگزار گردید.

خلاصه جلسه :
قابل توجه اهالی محترم :
اطلاعیه و دستورالعمل جلسه علنی دهیاری و شورای اسلامی، روحانیت محترم و اعضای مرکز بهداشت در رابطه با پیشگیری و مقابله با موج جدید  کرونا 
* کلیه مراکز و اماکنی چون مساجد و تکایا ، اقامتگاه بومگردی  و...تعطیل می باشد همچنین مراسمی چون ترحیم و عروسی که باعث تجمع افراد می گردد ممنوع می باشد
 درصورت مشاهده افراد غریبه و مشکوک در سطح روستا حتما با دهیاری و یا یکی از اعضای شورای اسلامی جهت پیگیری تماس گرفته شود
* از رفت و آمدهای غیر ضروری خودداری کرده و حتما از ماسک استفاده شود
* مراجعین و بیمارانی که بدون ماسک به مرکز بهداشت مراجعه کنند پذیرش نخواهند شد 

دهیاری و شورای اسلامی روستای ایور


رسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:


]]>
هشدار : اعلام وضعیت قرمز در ایور 2020-07-02T13:20:14+01:00 2020-07-02T13:20:14+01:00 tag:http://eivar.ir/post/80 سید ابوالحسن حسینی ایوری هشدار  اعلام وضعیت قرمز در ایورقابل توجه اهالی محترم :  طبق گزارشات رسیده تعدادی از اهالی به علت کرونا در بیمارستان بستری و تعدادی نیز قرنطینه می باشند ، به همین علت از امروز مساجد ، آرامستان  (سر مزار) و کلیه تجمعات در سطح روستا ممنوع اعلام میگردد .خواهشمند است جهت حفظ سلامتی خود و اطرافیانتان رفت و آمد و فاصله ها را رعایت کرده و حتما از ماسک استفاده کنید .با آرزوی سلامتی همه اهالی محترم : دهیاری و شورای اسلامی روستای ایور رسانه ایور : اولین رسانههشدار  

اعلام وضعیت قرمز در ایور

قابل توجه اهالی محترم :  
طبق گزارشات رسیده تعدادی از اهالی به علت کرونا در بیمارستان بستری و تعدادی نیز قرنطینه می باشند ، به همین علت از امروز مساجد ، آرامستان  (سر مزار) و کلیه تجمعات در سطح روستا ممنوع اعلام میگردد .
خواهشمند است جهت حفظ سلامتی خود و اطرافیانتان رفت و آمد و فاصله ها را رعایت کرده و حتما از ماسک استفاده کنید .

با آرزوی سلامتی همه اهالی محترم : 
دهیاری و شورای اسلامی روستای ایور 


رسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:

]]>
جوانان قدیم 2020-07-02T13:14:18+01:00 2020-07-02T13:14:18+01:00 tag:http://eivar.ir/post/79 سید ابوالحسن حسینی ایوری ایور قدیم :از سمت راست ایستاده :علی رضا شریعتی ،   مهدی شریعتی ،  حاج محمداقا سلیمانی نشسته از راست :محمد صادق شریعتی ، محمد صمدیرسانه ایور : اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی از ۱۳۸۴کانال تلگرام :https://t.me/eivar_irاینستاگرام: https://www.instagram.com/eivar_irآپارات :https://www.aparat.com/eivar.irپایگاه اینترنتی اطلاع رسانی: www.eivar.irایور قدیم :
از سمت راست ایستاده :
علی رضا شریعتی ،   مهدی شریعتی ،  حاج محمداقا سلیمانی
 نشسته از راست :
محمد صادق شریعتی ، محمد صمدی
رسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:

]]>
کاشمر و کوهسرخ در وضعیت قرمز کرونایی 2020-07-01T17:47:57+01:00 2020-07-01T17:47:57+01:00 tag:http://eivar.ir/post/78 سید ابوالحسن حسینی ایوری خبر فوریکاشمر و کوهسرخ در وضعیت قرمز قرار گرفتند.دکتر محمد جواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان کاشمر از قرار گرفتن شهرستان های کاشمر و کوهسرخ در وضعیت قرمز خبر داد.وی گفت : با توجه به افزایش موارد مثبت بیماری، و افزایش بیماران بستری و فوتی، شهرستان های کاشمر و کوهسرخ در وضعیت قرمز قرار گرفتند.خبرگزاری صداوسیما کوهسرخ99.4.11رسانه ایور : اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی از ۱۳۸۴کانال تلگرام :https://t.me/eivar_irاینستاگرام: https://www.instagram.com/eivar_irآپارات :https://www.aparat.
خبر فوری
کاشمر و کوهسرخ در وضعیت قرمز قرار گرفتند.

دکتر محمد جواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان کاشمر از قرار گرفتن شهرستان های کاشمر و کوهسرخ در وضعیت قرمز خبر داد.

وی گفت : با توجه به افزایش موارد مثبت بیماری، و افزایش بیماران بستری و فوتی، شهرستان های کاشمر و کوهسرخ در وضعیت قرمز قرار گرفتند.

خبرگزاری صداوسیما کوهسرخ
99.4.11

رسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:

]]>
سرپرست فرمانداری کوهسرخ منصوب شد 2020-07-01T17:44:50+01:00 2020-07-01T17:44:50+01:00 tag:http://eivar.ir/post/77 سید ابوالحسن حسینی ایوری سرپرست فرمانداری کوهسرخ منصوب شدمحمد علی نبی پور در گفتگو با قدس آنلاین اظهار کرد: رضا رمضانی به عنوان  سرپرست  فرمانداری شهرستان کوهسرخ منصوب شد.مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی افزود: با استقرار فرماندار ، وی در مورد گزینه های بخشداری های این شهرستان و معرفی افراد به استانداری خراسان رضوی تصمیم گیری خواهد کرد.نبی پور ادامه داد: مصوبه دولت مبنی بر شهرستان شدن این منطقه به دستگاه های اجرایی نیز ابلاغ شده است  و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعتبار
سرپرست فرمانداری کوهسرخ منصوب شد

محمد علی نبی پور در گفتگو با قدس آنلاین اظهار کرد: رضا رمضانی به عنوان  سرپرست  فرمانداری شهرستان کوهسرخ منصوب شد.
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی افزود: با استقرار فرماندار ، وی در مورد گزینه های بخشداری های این شهرستان و معرفی افراد به استانداری خراسان رضوی تصمیم گیری خواهد کرد.
نبی پور ادامه داد: مصوبه دولت مبنی بر شهرستان شدن این منطقه به دستگاه های اجرایی نیز ابلاغ شده است  و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعتبارات این شهرستان  را به صورت مستقل از کاشمر تخصیص خواهد داد.

در این جلسه که با حضور  معاون  سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی برگزار شد  رضا رمضانی که سابقه بخشداری کوهسرخ و ششطراز را در کارنامه خدمتی خود دارد به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان تازه تأسیس کوهسرخ معرفی شد.

حجت الاسلام والمسلمین نیک بین نماینده مردم شریف ترشیز در مجلس شورای  اسلامی  هم با قدردانی از تلاش و پیگیری‌های تمام کسانی که در ارتقای بخش کوشش گام برداشتند، گفت: به‌زودی آوازه کوهسرخ بر بلندای کوه‌های پیشرفت زده می‌شود و این منطقه پیشرفت‌های وسیعی را تجربه خواهد کرد.

امروز یک روز به‌یادماندنی برای کوهسرخ ولایتمدار است
امام‌جمعه کوهسرخ با اشاره به اینکه پس از گذشت 8 دهه از بخش شدن این منطقه، امروز عید در عید است، گفت: امروز برای کوهسرخ ولایتمدار عید ولادت امام رضا و عید شهرستان شدن و در یک‌کلام  یک روز به‌یادماندنی را تجربه می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی همچنین با اشاره به‌ضرورت سکونت مسئولان در محل خدمتشان گفت: با توجه به دستور وزیر کشور و پیگیری استاندار از مجموع 104 فرماندار و بخشدار در خراسان رضوی 102 نفر در محل خدمتشان سکونت دارند و تنها 2 نفر بنا به شرایطی که دارند تاکنون مستقر نشدند و به آن‌ها نیز مهلت داده‌شده تا هر چه زودتر مستقر شوند. /فارسرسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:

]]>
انتخاب آقای مسعود یوسف زاده به عنوان دبیر کمیته فوتسال 2020-06-30T18:44:45+01:00 2020-06-30T18:44:45+01:00 tag:http://eivar.ir/post/76 سید ابوالحسن حسینی ایوری انتخاب آقای مسعود یوسف زاده به عنوان دبیر کمیته فوتسالفوتسال کاشمر در سال های اخیر بیشترین اخبار را به خود اختصاص داده و در واقع این رشته نوظهور( در مقایسه با فوتبال) جایگاه ویژه ای در ایران و شهرهای مختلف آن پیدا کرده است. با انتخاب اقای مسعود یوسف زاده ایوری که از چهره های محبوب و جوان فوتبال و فوتسال کاشمر است به عنوان دبیر این کمیته مشغول به کار شد.رسانه ایور : اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی از ۱۳۸۴کانال تلگرام :https://t.me/eivar_irاینستاگرام: https://www.instagram.com/eiv
انتخاب آقای مسعود یوسف زاده به عنوان دبیر کمیته فوتسال

فوتسال کاشمر در سال های اخیر بیشترین اخبار را به خود اختصاص داده و در واقع این رشته نوظهور( در مقایسه با فوتبال) جایگاه ویژه ای در ایران و شهرهای مختلف آن پیدا کرده است. با انتخاب اقای مسعود یوسف زاده ایوری که از چهره های محبوب و جوان فوتبال و فوتسال کاشمر است به عنوان دبیر این کمیته مشغول به کار شد.
رسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:

]]>
منطقه حصارک جنی 2020-06-17T09:35:31+01:00 2020-06-17T09:35:31+01:00 tag:http://eivar.ir/post/74 سید ابوالحسن حسینی ایوری منطقه زیبای حصارک جنیروستای ایورعکس : اسد مصباحیرسانه ایور : اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی از ۱۳۸۴کانال تلگرام :https://t.me/eivar_irاینستاگرام: https://www.instagram.com/eivar_irآپارات :https://www.aparat.com/eivar.irپایگاه اینترنتی اطلاع رسانی: www.eivar.ir منطقه زیبای حصارک جنی
روستای ایور

عکس : اسد مصباحی
رسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:

]]>
جلسه هفتگی شورا اسلامی و دهیاری 2020-06-11T18:55:16+01:00 2020-06-11T18:55:16+01:00 tag:http://eivar.ir/post/71 سید ابوالحسن حسینی ایوری + حضور پزشک محترم روستای ایور ، جناب آقای دکتر حسینی به همراه تعدادی از معتمدین و اعضای سابق شورای اسلامی در جلسه علنی اعضای شورای اسلامی جهت بررسی مسائل بهداشتی و همچنین  بیان نظرات و پیشنهادات در مورد سایر  مشکلات مربوط به روستا   + رسیدگی و تبادل نظر در مورد مشکلات و موضوعات مورد نظر مراجعه کنندگان در جلسه علنی دهیاری و شورای اسلامی روستای ایور   منبع : دهیاری و شورای اسلامی روستای ایوررسانه ایور : اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی از ۱۳۸۴کانال+ حضور پزشک محترم روستای ایور ، جناب آقای دکتر حسینی به همراه تعدادی از معتمدین و اعضای سابق شورای اسلامی در جلسه علنی اعضای شورای اسلامی جهت بررسی مسائل بهداشتی و همچنین  بیان نظرات و پیشنهادات در مورد سایر  مشکلات مربوط به روستا

 

+ رسیدگی و تبادل نظر در مورد مشکلات و موضوعات مورد نظر مراجعه کنندگان در جلسه علنی دهیاری و شورای اسلامی روستای ایور

 

منبع : دهیاری و شورای اسلامی روستای ایور
رسانه ایور : 
اولین رسانه خبری فرهنگی روستایی
 از ۱۳۸۴

کانال تلگرام :

اینستاگرام:

آپارات :

پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی:


]]>